Zapraszamy Państwa do wspólnego kolędowania wraz z Orkiestrą i Chórem Opery i Filharmonii Podlaskiej!

Zbliża się niezwykły, świąteczny czas, który w tym roku będziemy przeżywać wyjątkowo bez publiczności na naszej widowni, jednak jest nadzieja, że mimo wszystko, uda nam się zaśpiewać wspólnie z naszymi widzami! Wszystko co należy zrobić, to pobrać zamieszczone poniżej materiały, nagrać wybraną kolędę zgodnie z załączoną Instrukcją i przesłać wraz z Oświadczeniem za pomocą WeTransfer wskazując adres e-mail: zapisy@oifp.eu, do 2 grudnia 2020 roku, a my zajmiemy się resztą. Najlepsze wykonania zostaną opracowane i wykorzystane w świątecznym Koncercie Kolęd zarejestrowanym i wyemitowanym w grudniu przez TVP Białystok.

Aby zaśpiewać w wielkim świątecznym chórze prosimy o nagranie jednej z dwóch kolęd: „Bóg się rodzi” lub „Dzisiaj w Betlejem” oraz dodatkowo dowolnych innych kolęd z poniższej listy i nadesłanie ich pod wspomniany adres email*.

Kolęda „Bóg się rodzi”

Tekst
Podkład muzyczny

Kolęda „Dzisiaj w Betlejem”

Tekst
Podkład muzyczny

Kolęda „Cicha noc”

Tekst
Podkład muzyczny

Kolęda „Gdy śliczna Panna”

Tekst
Podkład muzyczny

Kolęda „Lulajże, Jezuniu”

Tekst
Podkład muzyczny

Kolęda „Mizerna cicha”

Tekst
Podkład muzyczny

Kolęda „Oj, Maluśki, Maluśki”

Tekst
Podkład muzyczny

___
Instrukcja nagrania

Oświadczenie

* Po otrzymaniu 10 nagrań danej kolędy będzie ona zdejmowana ze strony. Kolędy „Dzisiaj w Betlejem” i „Bóg się rodzi” będą wykonywanie jako chór, dlatego jedna z tych kolęd jest obligatoryjna do nagrania.