W sprzedaży jest już płyta „Tribute to Musical” z musicalowymi hitami wszech czasów.

Niemal dwa lata temu zaprosiliśmy melomanów na dwa niesamowite koncerty pod tym samym tytułem „Tribute to Musical”, koncerty, które odbyły się 20 i 21 stycznia 2017 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej, cieszyły się znakomitym powodzeniem. Zorganizowane z inicjatywy Damiana Aleksandra, prezentowały najpiękniejsze, najbardziej znane, najbardziej wzruszające hity musicalowe w historii. Artysta zaprosił do współpracy królowe swoich gatunków: Małgorzatę Walewską (opera), Kayah (muzyka popularna), Edyta Krzemień (musical) i Joannę Kołaczkowską (kabaret), a także dyrygenta, aranżera i pianistę Krzysztofa Herdzina, który zadbał o oryginalne i piękne aranżacje i poprowadził Orkiestrę Opery i Filharmonii Podlaskiej. Całości dopełniły głosy Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej, przygotowanego przez Violettę Bielecką. Na fortepianie zagrał Piotr Matuszczyk, na gitarze basowej – Bartosz Szetela, za instrumenty perkusyjne odpowiedzialny był Cezary Konrad. Teraz tym doskonałym muzycznym wydarzeniem dzielimy się z szerszą publicznością, prezentując nagranie live z koncertu.

Na płycie znajdują się takie przeboje, jak „Aquarius” („Hair”), „Upiór opery” („Upiór w operze”), „Don’t Cry for Me, Argentina” („Evita”), „Over the Rainbow” („Czarnoksiężnik z krainy Oz”), „Forsa” („Cabaret”) czy „To świt, to zmrok” („Skrzypek na dachu”).

Pięknie wydany krążek jest opatrzony przedmową Damiana Aleksandra oraz tekstem Daniela Wyszogrodzkiego, znawcę gatunku i autora pozycji „Ale musicale!”.

Zapraszamy do sklepu, gdzie można kupić płytę, a także na koncert abonamentowy 5 stycznia 2019 roku, który będzie towarzyszył promocji wydawnictwa.

Sponsor Strategiczny: 

Sponsor: