Szanowni Państwo,
informujemy, iż IV Gala Fundacji Naszpikowani połączona z koncertem Zespołu ENEJ zaplanowana na Dużej Scenie OiFP w dniu 28 listopada 2022 roku o godz. 18.00  (poniedziałek), jest przeniesiona do Auli Uniwersytetu w Białymstoku.
Adres miejsca wydarzenia:

Aula Uniwersytetu w Białymstoku
ul. Świerkowa 20, budynek „C”

Zmiana miejsca wydarzenia jest związana z koniecznością pilnego usunięcia usterek mechanizmu zapadni Dużej Sceny OiFP.

Bilety zachowują ważność

➡️ Bilety na wydarzenie, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić zgodnie z pkt 3 regulaminu OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/ do 3 dni przed wydarzeniem tj. do 25 listopada. Zwrot biletu może nastąpić wyłącznie za okazaniem dokumentu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, karta podarunkowa) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Bilety na wydarzenie, które zostały kupione w serwisie BILETY24, można zwrócić do 25 listopada. Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu  dołączając bilet elektroniczny oraz prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby kupującej bilet. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.


Dnia 28 listopada 2022 roku odbędzie się IV Gala Fundacji Naszpikowani połączona z koncertem charytatywnym Zespołu ENEJ.

Po raz kolejny Współorganizatorem wydarzenia będzie Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki.

Fundacja działa od 2016 roku, pomaga chorym na nowotwory krwi i ich rodzinom.

W maju 2022 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Łącznie pod naszą opieką jest ponad 150 Podopiecznych.
1 października 2022 otworzyliśmy w Rogowie Ośrodek „Mój kolorowy AUTentYZM”, w którym prowadzone są bezpłatne terapie i zajęcia dla naszych Podopiecznych.
Dochód z Gali przeznaczony będzie na pomoc naszym Podopiecznym i na funkcjonowanie naszego Ośrodka.

Organizator: Fundacja NASZPIKOWANI
Współorganizator: Opera i Filharmonia Podlaska