Zanurzeni to projekt skierowany do artystów 40+, zarówno aktywnych ale i tych nastawionych na „odświeżenie” umiejętności, powrót do sprawności, nawiązanie kontaktów artystycznych i podzielenie się doświadczeniami. Każdy uczestnik warsztatu/spotkania poprowadzi godzinne zajęcia z zakresu własnych metod działania. Projekt jest wstępem do długoterminowego działania społeczno-artystycznego w kolejnym roku kalendarzowym, zakładającego stworzenie spektaklu z udziałem dojrzałych tancerzy i twórców.

Zanurzmy się w swoich historiach i doświadczeniach, otworzymy przestrzeń do poszukiwań w wyniku których może powstać efekt artystyczny – Joanna Małaszyńska pomysłodawca i opiekun.

W ramach projektu zrealizowane zostanie jedno 3-dniowe wyjazdowe spotkanie, podczas którego odbędzie się 10 warsztatów. Każdy z nich przeprowadzony zostanie przez innego uczestnika projektu. Zapewniony zostanie nocleg, pełne wyżywienie, sala do prób oraz opieka artystyczna. Uczestnicy będą przyjmowani na podstawie kolejności zgłoszeń.

Termin: 26-28 listopada 2021 r. 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 listopada 2021 r. Wyniki ogłoszone zostaną 15 listopada 2021 r.

Należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: https://www.oifp.eu/open-call/

Joanna Małaszyńska portretJoanna Małaszyńska tancerka, producentka, kuratorka, koordynatorka, organizatorka wydarzeń związanych z tańcem. Członek zarządu Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca, które do tej pory zrealizowało wiele projektów z dziedziny kultury, między innymi festiwale taneczne, produkcje spektakli. Od 2008 do 2021 roku Dyrektor Festiwalu Kalejdoskop w Białymstoku. Kurator Sceny Tańca Studio w Teatrze Studio w Warszawie organizowanej przez Instytut Muzyki i Tańca oraz teatr (wrzesień 2018 oraz październik 2019).