Muzyk I głos waltornista
Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki
w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki
ogłasza przesłuchanie na stanowisko:
muzyk I głos waltornista
Planowane zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Termin przesłuchania: 26.05.2026, godz. 14:00
(Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok, ul. Odeska 1, Sala prób orkiestry)
Program przesłuchania:
Etap I:
- Strauss – Koncert na waltornię Es -dur nr 1 op. 11 cz. I
- Czajkowski – V Symfonia e-moll op. 64 cz. II
- Rossini – Uwertura do opery Cyrulik sewilski
Przesłuchania waltornia etap I – plik do pobania
Etap II:
- A. Mozart – Koncert na róg Es-dur KV 417 nr 2 cz. I (ekspozycja) lub W. A. Mozart – Koncert na róg Es-dur KV 495 nr 4 cz. I (ekspozycja)
- van Beethoven – VI Symfonia F-dur op. 68 Pastoralna
- Brahms – II Symfonia D-dur op. 73
- Bizet – Carmen
- Ravel – Bolero
- Strauss – Życie bohatera
- Strauss – Ucieszne figle Dyla Sowizdrzała op. 28
Przesłuchania waltornia etap II – plik do pobrania
Wszystkie wybrane fragmenty orkiestrowe obowiązujące w obu etapach przesłuchań są podane w formacie pdf.
Kandydaci proszeni są o przesłanie CV zawierającego informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia do dnia 17.05.2026. Kandydat może również dołączyć rekomendacje.
Oferty można przesyłać drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej przesluchania@oifp.eu, listem na adres siedziby instytucji lub złożyć osobiście w Dziale Realizacji (OiFP, ul. Odeska 1, pok. 311) w terminie określonym w ogłoszeniu.
Wszystkie kompletne aplikacje biorą udział w procedurze kwalifikacyjnej. Zaproszonym uczestnikom przesłuchania zapewniamy akompaniatora, z którym będzie możliwość odbycia próby w dniu przesłuchania. Dopuszcza się również udział z własnym pianistą.
Informujemy o nagrywaniu przesłuchań (rejestracji obrazu i dźwięku).
Wymagane oświadczenia:
Poniższe oświadczenie jest wymagane w procesie rekrutacyjnym i należy je dołączyć do dokumentów aplikacyjnych. Dokumenty aplikacyjne zawierające dane dodatkowe poza określonymi powyżej, lecz niezawierające poniższego oświadczenia nie będą rozpatrywane.
Oświadczenie do bieżącej rekrutacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych szczególnej kategorii, które znajdują się w moich dokumentach aplikacyjnych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki z siedzibą w Białymstoku, przy ul. Odeskiej 1.
Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki:
- zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty,
- wymaga, aby dokumenty sporządzone w języku obcym zawierały tłumaczenie w języku polskim,
- informuje, że nadesłanych dokumentów aplikacyjnych nie zwraca.
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki informuje, że przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI opublikowaną na swojej stronie internetowej pod linkiem: http://www.oifp.eu/pl/opera-instytucja/polityka-prywatnosci.html