Drodzy Widzowie! W tym trudnym i niepewnym okresie to bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową, dlatego mając to na uwadze i jednocześnie chcąc dać Państwu możliwość poczucia niezwykłych emocji płynących z musicalu „Doktor Żywago”, zdecydowaliśmy, że spektakle w najbliższy weekend (24, 25.10.2020) odbędą się w wersji semi-stage (wersja ta polega głównie na ograniczeniu ruchu scenicznego i rozdzieleniu artystów, Orkiestra OiFP zagra z Sali Kameralnej). Na scenie zobaczymy artystów, tancerzy, scenografię, a także efekty pirotechniczne – największą zmianą będą krótsze i mniej liczebne sceny, właśnie ze względu na bezpieczeństwo artystów, a cały spektakl będzie krótszy o około 40 minut.

Oczywiście dajemy Państwu możliwość wyboru – do piątku 23.10.2020 można zrezygnować z biletu zakupionego w kasie, jak i online. Natomiast każdy, kto zdecyduje się obejrzeć tę wersję spektaklu, otrzyma dodatkowo wyjątkowy program do musicalu „Doktor Żywago” lub płytę „TRIBUTE TO MUSICAL – LIVE”, w zależności do strefy cenowej biletu.

Na bieżąco monitorujemy sytuację w kraju, do każdego wydarzenia podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego o kolejnych spektaklach będziemy informować na początku przyszłego tygodnia.

➡️ Zwrot biletu zakupionego w kasie biletowej może nastąpić za okazaniem dokumentu zakupu do dnia 23.10.2020. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu dołączając bilet elektroniczny oraz prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby kupującej bilet do dnia 23.10.2020. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.