UWAGA! ZMIANA FORMUŁY CASTINGU! (NIE DOTYCZY TANCERZY)

Szanowni Państwo,
w związku z ogromnym zainteresowaniem ogłoszonym castingiem do musicalu L. Bernsteina – „West Side Story”,  Dyrekcja Opery i Filharmonii Podlaskiej zdecydowała się na przeprowadzenie wstępnej selekcji zgłoszeń w postaci wideo.

Wszystkie osoby, które już przesłały lub zdecydują się wysłać swoje zgłoszenie, prosimy, aby po otrzymaniu materiałów castingowych dokonały nagrania telefonem krótkiego wideo live.

Nagranie powinno zawierać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– wskazanie roli, o którą Państwo się starają oraz wyrażenie lub nie wyrażenie zgody na zaangażowanie do ról epizodycznych (Zespół),
– wykonanie jednej zwrotki wraz z refrenem wybranego utworu z listy utworów wskazanych w wymaganiach do wybranej roli (podkład w tle nie może zagłuszać wokalu).

Nagranie w pionie, na jasnym tle (np. na ścianie), tak aby widoczna była cała sylwetka.

Nie dopuszcza się wideo z nagrań studyjnych z dodanymi zdjęciami.

Wideo musi być nagrane jako całość i nie może nosić znamion ingerencji lub montażu.

Wideo należy opublikować jako film niepubliczny (nie prywatny!) na własnym profilu w serwisie społecznościowym np. YouTube.

Link do wideo należy przesłać najpóźniej do dnia 16 maja  br., do godz. 12:00 na adres: przesluchania@oifp.eu
Nagranie w postaci załącznika do wiadomości nie będzie przyjmowane.

W treści maila należy umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki 15-406 Białystok ul. Odeska 1, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w którym uczestniczę.Wyniki wstępnej selekcji zgłoszeń zostaną przesłane wykonawcom drogą e-mailową w dniu 20 maja br.


Wybrane osoby zostaną zaproszone do udziału w przesłuchaniu na żywo w Operze i Filharmonii Podlaskiej, które odbędzie się 23 maja 2021 r.

Szczegóły na stronie: https://www.oifp.eu/ogloszenia-przesluchania/casting-do-musicalu-west-side-story/