Ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. J. Janucik. Finalistka i laureatka konkursów wokalnych, takich jak: Międzynarodowy Konkurs „Grand Prix de l’Opera” w Bukareszcie, Międzynarodowy Konkurs „CantateBach” w Greifswaldzie, Ogólnopolski Konkurs Wokalny w Dusznikach-Zdroju oraz  Konkurs im. S. Moniuszki „Pieśń Wieczorna” w Białymstoku. Solistka Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, na deskach której występuje w operach: „Carmen” G. Bizeta, „Czarodziejski flet” W.A. Mozarta, „Traviata” G. Verdiego i „Straszny dwór” S. Moniuszki, musicalach: „Skrzypek na dachu” J. Bocka, „Korczak” Ch. Williamsa, „Doktor Żywago” L. Simon oraz operetkach: „Zemsta nietoperza” i „Baron cygański” J. Straussa.
Od stycznia 2015 r. związana jest z Operą we Frankfurcie nad Menem, gdzie w kolejnych sezonach wystąpiła w operach: „Pasażerka” M. Weinberga , „Gianni Schicchi” i „Siostra Angelica” G. Pucciniego,  „Das schlaue Füchslein” L. Janáčka, a także „Penelope” G. Faure.  W maju 2016 r. zadebiutowała na deskach Opery Wiedeńskiej Theater an der Wien w „Pasażerce” M. Weinberga.
W sezonie 2019/2020 zadebiutowała w Operze w Graz w  „Pasażerce” M. Weinberga.
W sezonie 2021/2022 artystka rozpocznie współpracę z Operą w Leeds w Wielkiej Brytanii, gdzie wcieli się w postać Bradamante w operze „Alcina” G. F. Haendla oraz Operą w Bielefeld w Niemczech rolą Jezibaby w „Rusałce” A. Dvořáka.
W latach 2013/2015 była uczestniczką Akademii Operowej w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, na deskach której w 2015 r. zadebiutowała w „Strasznym dworze” S. Moniuszki w reż. D. Pountney’a, a w sezonie 2016/2017 wystąpiła w operze „Oniegin” P. Czajkowskiego w reż. M. Trelińskiego, a następnie- w „Carmen” G. Bizeta w reż. A. Chyry.
W 2013 r. rozpoczęła współpracę z Opera Classica Europa, gdzie wcieliła się w postać Feneny w „Nabucco” G. Verdiego pod batutą H. Richtera.
Współpracuje również z zespołem muzyki dawnej „Tempus” i „Il Tempo” oraz z zespołem „La Tempesta”, z którymi koncertuje w kraju i za granicą.
Jej działalność artystyczna obejmuje również kompozycje oratoryjne i kantatowe. W repertuarze ma ponad 40 partii, m.in. w dziełach takich kompozytorów, jak: J. S. Bach, J. B. Pergolesi, W. A. Mozart, L. van Beethoven, A. Dvořák, S. Moniuszko, G. Mahler, R. Wagner, K. Szymanowski, I. Strawiński, G. Verdi, M. Bembinow, G. Rossini.