Zapraszamy na nowy cykl koncertów w Operze i Filharmonii Podlaskiej – „Kameralnie na Kameralnej”. Przed nami wyjątkowe wieczory w klimatycznej atmosferze Sceny Kameralnej, niezwykłe spotkania z muzyką i nieznane dotąd oblicza naszych artystów i zaproszonych gości. Pierwszy koncert – „Tides and Times” – już 2 grudnia.

Tides and Times to trasa koncertowa promująca album pod tym samym tytułem, którego premiera odbędzie się 26.11.2023 r. Maciej Pawlak, Karina Komendera i zaproszeni muzycy zaprezentują niszowy i ambitny repertuar amerykańskiego teatru muzycznego. Utwory wchodzące w skład albumu i trasy koncertowej to fragmenty musicali uznanych za oceanem, choć niekoniecznie popularnych w Polsce twórców – Adama Guettela, Jasona Roberta Browna, Craiga Carnelii, Kait Kerrigan, Briana Lowdermilka czy Maury’ego Yestona. Są wśród nich także utwory będące musicalową odpowiedzią na cykle pieśni klasycznych czy samodzielne songi, które kojarzyć się mogą polskiej publiczności z piosenką aktorską czy poezją śpiewaną. Podczas koncertu w Operze i Filharmonii Podlaskiej zabrzmią utwory z płyty oraz te, które ostatecznie nie znalazły się na krążku ale są bliskie artystom.

Tides and Times to emocjonalna podróż przez momenty w życiu człowieka, które jak nagły przypływ morza zmieniają bieg naszego życia.

Szczegóły wydarzenia na stronie https://www.oifp.eu/repertuar/kameralnie-na-kameralnej-tides-and-times/

Fot. Karol Nycz, Łukasz Wrzesiński