Poszukiwani są odtwórcy głównej roli dziecięcej w nowej bajce muzycznej „Księga dżungli”. Na casting na Podleśnej w dniu 15 stycznia 2019 roku zapraszamy odważnie i czysto śpiewających chłopców w wieku 9–11 lat.

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku poszukuje odtwórców głównej roli dziecięcej do nowej bajki muzycznej „Księga dżungli”. Spektakl w reżyserii Jakuba Szydłowskiego i z muzyką Jakuba Lubowicza miał premierę w 2016 roku na deskach Teatru Muzycznego „Roma”. Twórcy są dobrze znani białostockiej publiczności jako duet stojący za rewelacyjnymi bajkami „Adonis ma gościa” i „Brzydki Kaczorek”. W zeszłym roku Jakub Szydłowski wyreżyserował także na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej musical, który podbił serca starszych widzów – „Doktora Żywago”.

Na przesłuchania kandydatów zapraszamy w dniu 15 stycznia 2018 roku o godz. 18:00 do Sali Kameralnej przy ul. Podleśnej 2. Chłopcy powinni być w wieku od 9 do 11 lat, oczekiwana jest umiejętność śpiewania i odważnego podawania tekstu. Każdy z zainteresowanych powinien przygotować jeden fragment tekstu oraz dwie piosenki. Materiały do castingu oraz informacje, z którymi należy się zapoznać, znajdują się w zakładce Ogłoszenia i przesłuchania.