W związku z kolejnym potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 wśród artystów, nie odbędą się w zaplanowane do 31 października spektakle „Doktora Żywago” w OiFP (24, 25, 30, 31 października 2020). Jest nam ogromnie przykro, walczyliśmy do końca, aby ten wspaniały musical wystawić zgodnie z planem, na przekór pandemicznej rzeczywistości. Wierzymy, że już niebawem usłyszymy historię Lary, Jurija Żywago, Komarowskiego i innych na Dużej Scenie! O każdej zmianie będziemy informować na bieżąco.

➡️ Bilety na odwołane wydarzenie, zakupione w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1; tel. (85) 306 75 04 do dnia 30.11.2020.

➡️ Bilety na odwołane wydarzenie, które zostały kupione w serwisie BILETY24, zostaną zwrócone automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.