Szanowni Państwo,
z powodu problemów technicznych, które miały miejsce podczas ostatniej transmisji MET (23.03), pragniemy poinformować, iż retransmisja spektaklu Romeo i Julia odbędzie się w dniu 25.05.2024 o godz. 17.55. Bilety zakupione na 23.03.2024 r. zachowują ważność w nowym terminie.

➡️ Bilety, które zostały kupione w kasach OiFP (nie dotyczy abonamentów), można zwrócić do 12.04.2024 roku. Zwrot biletu może nastąpić wyłącznie za okazaniem dokumentu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Bilety, które zostały kupione w serwisie BILETY24, można zwrócić do 12.04.2024 roku. Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu dołączając bilet elektroniczny oraz podając imię i nazwisko oraz adres e-mail osoby kupującej bilet. Zwroty, bez prowizji serwisu, zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI