Artur Ruciński, Remigiusz Łukomski i Jacek Laszczkowski koncertują na takich scenach, jak mediolańska La Scala, londyńska Royal Opera House, paryska Opera Bastille, berlińska Deutsche Oper, San Francisco Opera czy Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Tym razem po raz pierwszy wystąpią razem w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Fundacja „Pomóż Im” ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowy koncert charytatywny „Wielkie Głosy: Ruciński, Łukomski, Laszczkowski – Małym Bohaterom z Białostockiego Hospicjum”, który odbędzie się 26 listopada 2019 r. Gwiazdami koncertu będą wybitni polscy śpiewacy: Artur Ruciński (baryton), Remigiusz Łukomski (bas) i Jacek Laszczkowski (tenor). Artystom towarzyszyć będą sopranistki: Ewelina Osowska i Gabriela Gołaszewska oraz Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej pod batutą Wojciecha Semerau-Siemianowskiego. Koncert będzie niezwykłym wydarzeniem dla miłośników muzyki klasycznej. Podczas koncertu usłyszymy najsłynniejsze utwory operowe Pucciniego, Mozarta, Bizeta, Khrennikova i Donizettiego. Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

Organizatorem koncertu jest Fundacja „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci.

Współorganizatorem koncertu jest Opera i Filharmonia Podlaska.

Z przyczyn niezależnych od Organizatora nastąpiła zmiana w składzie artystów. Rafała Siwka, który z przyczyn osobistych nie może dotrzeć na koncert, zastąpi Remigiusz Łukomski (również bas).