KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,
Z przyczyn technicznych nie odbyła się transmisja spektaklu z MET – FIRE SHUT UP IN MY BONES/W MOICH KOŚCIACH OGIEŃ, Blanchard, The Metropolitan Opera: Live in HD | 2021-2022.

Wydarzenie zostało przeniesione z  26 października 2021 roku, godz. 18.55 na 12 listopada 2021, godz. 18.55. Zakupione karnety i bilety zachowują ważność.

️ Bilety na przeniesione wydarzenie OiFP, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić zgodnie z pkt 3 regulaminu OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/. Zwrot biletu może nastąpić wyłącznie za okazaniem dokumentu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

 ️ Bilety kupione w serwisie BILETY24 nie podlegają zwrotowi.  

 ️ Karnety nie podlegają zwrotowi.  

SERDECZNIE  PRZEPRASZAMY  ZA  WSZELKIE  NIEDOGODNOŚCI.


Terence Blanchard / Libretto: Kasi Lemmons
FIRE SHUT UP IN MY BONES | W MOICH KOŚCIACH OGIEŃ

Dyrektor muzyczny nowojorskiej opery Yannick Nézet-Séguin oraz Terence Blanchard, zdobywca nagrody Grammy, muzyk jazzowy i kompozytor, po raz pierwszy łączą siły w adaptacji wspomnień amerykańskiego dziennikarza i prezentera stacji Black News Channel Charlesa M. Blowa.
Debiut operowy Blancharda zabierze nas w przejmującą podróż, w której towarzyszyć nam będzie młody, czarnoskóry człowiek, próbujący przezwyciężyć traumy i trudy życia. Autorką libretta jest Kasi Lemmons, produkcję współreżyserują twórcy najnowszej adaptacji Porgy
i Bess braci Gershwinów – James Robinson i Camille A. Brown. W Charlesa M. Blowa wcieli się wschodząca gwiazda międzynarodowej operowej sceny, baryton Will Liverman. Partnerować będą mu sopranistka Angel Blue w potrójnej roli Przeznaczenia, Samotności
i Grety oraz Latonia Moore jako Billie.

Uwaga: Fire Shut Up in My Bones | W moich kościach ogień zawiera treści dla dorosłych, które mogą nie być odpowiednie dla młodych odbiorców.

 


UWAGA! Kupując bilet dla osoby zaszczepionej musisz mieć ze sobą do okazania certyfikat COVID.