K O M U N I K A T

 Z powodu wyjazdu Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej na koncert do Rzymu następuje zmiana w repertuarze OiFP:

zmienia się program i wykonawca koncertu w dniu 08.12.2023 o godz. 19.00. Bilety i karnety zachowują ważność.

 [A] 08.12 – godz. 19:00, Duża Scena, ul. Odeska 1

 Schönberg | Brahms | Chopin | Beethoven | recital fortepianowy

Daiki Kato – fortepian – laureat III nagrody w V Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Halina Czerny-Stefańska in memoriam 2022

Program
A. Schönberg – Trzy utwory na fortepian op. 11
J. Brahms – Sześć utworów na fortepian op. 118
F. Chopin – Mazurki op. 56 nr 1-3
L. van Beethoven – Sonata fortepianowa c-moll nr 32 op. 111

➡️ Bilety, które zostały kupione w serwisie BILETY24, można zwrócić do dnia 22.09.2023. Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu  dołączając bilet elektroniczny oraz prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby kupującej bilet. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

➡️ Bilety, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić zgodnie z pkt 3 regulaminu OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/. Zwrot biletu może nastąpić wyłącznie za okazaniem dokumentu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Karnety nie podlegają zwrotowi.

 

SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI