onOff – POKAZ EFEKTU REZYDENCJI CHOREOGRAFICZNEJ /WORK IN PROGRESS/

Zapraszamy na pokaz efektu rezydencji choreograficznej /work in progress/ pt. onOff w ramach Programu „Przestrzenie Sztuki” 14 listopada o godz. 17.00, na Scenie Kameralnej OiFP przy ul. Odeskiej 1.

Karty wstępu będą do odebrania od 10 listopada 2021 r. w kasie biletowej Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1.

onOff – prezentacja koncepcji i dramaturgii procesu twórczego w ramach rezydencji choreograficznej Programu „Przestrzenie Sztuki” realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca pod auspicjami Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego, którego celem jest promowanie artystów i grup artystycznych niezwiązanych formalnie z dużymi instytucjami.

onOff koncepcja i dramaturgia – to projekt białostockich niezależnych twórców, zmierzających do stworzenia interaktywnego spektaklu z wykorzystaniem tańca i technologii. Jego celem jest zrozumienie i pogłębienie empatii względem współczesnej młodzieży doświadczającej równolegle świata rzeczywistego i wirtualnego.

Byliście kiedyś na spektaklu*, który pozwala na możliwość uczestniczenia w nim także w sieci? Teraz możecie wejść w oba te światy jednocześnie podczas przedstawienia – onOff koncepcja i dramaturgia. Co więcej – możecie też pomóc rozwiązać dylematy bohaterów. Wasze zdanie jest ważne! Pati, Dżess i Misiek uwikłani są w szereg zdarzeń, które z czasem przerastają ich samych. Zabawa, niewinna miłość, czy lekceważenie sytuacji i osób doprowadzają do dramatów. Ta historia opowiedziana jest tańcem i ruchem. Chcesz wejść w ten świat z nami?

* Dla pełnego doświadczenia sztuki zabierz ze sobą swój smartfon z dostępem do internetu.

Julia Dondziło, Dorota Baranowska, Tomasz Graczyk – koncepcja, dramaturgia, taniec, choreografia, kostiumy
Małgorzata Dębska – konsultacje reżyserskie
Paula Malinowska – analityka, web design