Szanowni Państwo,

z powodu choroby Aktorów, Organizator spektaklu przeniósł wydarzenie z 23.11.2021 r. godz. 17.00 i 20.30 na 21.02.2022 r. godz. 17.00 i 20.30. Bilety zakupione w kasie OiFP zachowują ważność. Zwroty będą realizowane zgodnie z regulaminem OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/

Organizator/Organiser:
ADRIA ART Sp. z o.o. Sp. k.

Bilety dostępne w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej.
/Tickets available in the Opera’s box office.

 

 

Informacja od Organizatora:

Drodzy Widzowie,

Zwracamy się do Was z najważniejszą prośbą w całej naszej działalności. Od czasu trwania COVID-19 nasza branża przeżyła trzęsienie ziemi. Od marca tego roku przenieśliśmy blisko tysiąc wydarzeń, a część musieliśmy odwołać z ogromną stratą finansową. Wiele z nich, dzięki Waszej pasji oglądania kultury na żywo i mimo wszystkich trudności, zorganizowaliśmy. Daliśmy z siebie wszystko, a dzięki temu wspólnie oraz bezpiecznie przeżyliśmy niezapomniane chwile.

Niestety, wirus po raz kolejny pokrzyżował nam plany. Zatrzymuje to, co kochamy, i nie pozwala nam tworzyć dla Was. Codziennie mówimy mu „stop”. Pragniemy wzruszeń i powrotu do normalności. Ale, niestety, na to potrzeba czasu.

I właśnie o ten czas chcemy Was prosić. Dzięki Waszej jednej decyzji – o zachowaniu biletu – jesteśmy w stanie przetrwać ten bezczynny okres i spotkać się z Wami w nowym terminie. Wiemy, że najważniejsi jesteście Wy, widzowie – i zdrowie Wasze, rodzin, bliskich. Jednak wierzymy, że ważna jest też kultura. Chcemy móc ją tworzyć także po pandemii. Jeśli jesteście w stanie nam pomóc w tym okrutnym czasie dla nas wszystkich – prosimy, zróbcie to. My odwdzięczymy się niezapomnianymi przeżyciami na scenie.

Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.
Zespół Adria Art