Po raz pierwszy w Polsce, laureatka Oliver Award 2009 dla najlepszej aktorki musicalowej za rolę w Edith Piaf w musicalu „Piaf” (do nagrody nominowana aż trzykrotnie).

ELENA ROGER to niekwestionowana gwiazda Broadwayu i West Endu. Podbiła serca publiczności, wcielając się w główną rolę w musicalu „Evita” u boku Ricky’ego Martina. Grała także w takich produkcjach jak „Nine”, „Piękna i Bestia”, „Skrzypek na dachu”, „Nędznicy”, oraz „Boeing-boeing” czy „Passion” w Londynie. Wydała album „3001 Projekt Piazzolla” z utworami legendarnego kompozytora tanga – Astora Piazzolli. Podczas koncertu oczaruje widownię swoimi interpretacjami utworów z „Piaf”, „Evity”, „Nędzników” i „Nine”, jak również Astora Piazzolli.

Dla polskich słuchaczy przygotowuje także kilka niespodzianek. Będzie to prawdziwa uczta muzyczna nie tylko dla fanów musicalu, bowiem gwieździe towarzyszyć będzie NICOLAS GUERSCHBERG. Artysta już w wieku sześciu lat grał płynnie na fortepianie, a w wieku 12 lat uzyskał dyplom nauczyciela fortepianu, teorii i muzyki. Sześciokrotnie nominowany do Latin Grammy, laureat wielu nagród, występował w ponad 40 krajach, jest autorem muzyki symfonicznej, kameralnej i filmowej.