Fundacja Naszpikowani serdecznie zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się dnia 5 listopada 2019 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Organizujemy Galę Fundacji Naszpikowani połączoną z Koncertem Charytatywnym – Nowy Wymiar Pomocy, na którym wystąpi Kamil Bednarek oraz zespół Out of Frame.

Wśród zaproszonych gości są między innymi nasi Ambasadorzy (Wojciech Nowicki, Joanna Fiodorow, Kamila Lićwinko, Piotr Lisek, Rafał Grzyb i inni) oraz wiele znanych, ważnych osób znanych ze świata sportu i zdrowia.

Dochód z Gali i koncertu przeznaczony będzie w całości na działalność statutową Fundacji Naszpikowani. Pozyskane środki umożliwią nam zachowanie ciągłości obecnym i nowym Podopiecznym.

Fundacja Naszpikowani funkcjonuje już od czterech lat. Została powołana w celu ratowania życia i zdrowia chorych na nowotwory krwi i inne nowotwory, niesienia pomocy dorosłym oraz dzieciom tj. Podopiecznym Fundacji oraz reprezentowanie ich na zewnątrz, a zwłaszcza wobec instytucji zobowiązanych do leczenia i opieki. Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy wiele mniejszych lub większych akcji edukacyjnych i rekrutacyjnych. Objęliśmy opieką Pacjentów Oddziału Hematologii USK w Białymstoku, w miarę możliwości wspieramy Oddział Onkologii Klinicznej i Hematologii Szpitala im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Opiekujemy się naszymi małymi Podopiecznymi przebywającymi w UDSK im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku i w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy.

Organizatorem koncertu jest Fundacja Naszpikowani.
Współorganizatorem koncertu jest Opera i Filharmonia Podlaska.