Infinity – bez granic. Wystawa obiektów szklanych rzeźbiarsko-malarskich Agnieszki Olczak jest nie tylko spotkaniem z twórczością artystyczną Agnieszki Olczak lecz także zaproszeniem do odkrycia nieskończonych możliwości wyrazu i ekspresji.

Agnieszka Olczak przenosi nas w świat abstrakcji, gdzie forma staje się swobodną interpretacją uczuć, emocji i koncepcji. Jej prace to podróż przez różne płaszczyzny ludzkiego doświadczenia, gdzie barwy, kształty i tekstury nabierają nowych znaczeń. Artystka nieustannie eksploruje granice tradycyjnego malarstwa i sztuki, łącząc w swoich obrazach abstrakcję z konkretnymi formami. Infinity – bez granic to nie tylko wyjątkowa wystawa szklanych obiektów, ale także przestrzeń do refleksji nad nieskończonymi możliwościami sztuki i ludzkiej wyobraźni.

Zapraszamy do zanurzenia się w tę niezwykłą podróż artystyczną, gdzie każde spojrzenie otwiera nowe horyzonty, a każdy obiekt opowiada swoją własną historię bez granic.

Wernisaż odbędzie się 6 kwietnia 2024 r. o godz. 16.30 i będzie połączony z happeningiem w wykonaniu Wiktorii Jakoniuk i Natalii Gawryluk (taniec) z towarzyszeniem gitarzysty Piotra Koguta (wstęp bezpłatny, za okazaniem specjalnej wejściówki – będą do odbioru w kasie biletowej OiFP od środy, 27.03). Spotkanie poprowadzi Marcin Zieniewicz.

Wystawa będzie dostępna do 26 maja 2024 r.
Kurator: Kalina Cukrowska