Szanowni Państwo, wydarzenie HALFWAY FESTIVAL w dniach 26-27.06.2020 zostaje przeniesiony na nowy termin w dniach 25-26.06.2021. Zakupione karnety zachowują ważność.

KARNETY ZAKUPIONE W KASIE
Zwroty będą realizowane zgodnie z regulaminem OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/.
KARNETY ZAKUPIONE ONLINE
Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu karnetu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu do dnia 30 czerwca 2020. Informujemy, iż termin może zostać wydłużony. Aktualne informacje na www.oifp.eu.

W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie danych podanych podczas zakupu: imię i nazwisko oraz adres e-mail. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Gdy nadchodzi nowe, z ekscytacją czekamy na rewolucję. A my jedynie w tempie ewolucyjnym sprawiamy, że do Białegostoku przyjeżdżają znakomici artyści z całego świata, budujemy cierpliwie i z pokorą kameralny festiwal. Halfway to święto ludzi, którzy są otwarci na prawdziwe emocje i bliski kontakt z artystą, ludzi, dla których muzyka ma olbrzymie znaczenie w życiu, którzy szanują innych i w takim duchu spędzają czas na błoniach Opery i Filharmonii Podlaskiej. Niespiesznie, w otoczeniu przyjaciół i miejskiej zieleni nadajemy nowe znaczenie słuchaniu i wspólnemu.

A słuchać w tym roku będziemy przez dwa dni, spotkamy się więc co prawda w połowie drogi z naszymi marzeniami, ale dając Wam i sobie wolną niedzielę, damy też szansę na leniwe pofestiwalowe powroty lub na ambitny plan spędzenia niedzieli na Podlasiu. Mimo niewielkich zmian w kształcie festiwalu możecie liczyć na nas, na niebanalny program i niezapomniane koncerty.

Bądźcie z nami podczas 9. edycji Halfway Festival 25 i 26 czerwca 2021 roku.