K O M U N I K A T

Szanowni Państwo,
z powodów technicznych, nastąpiło opóźnienie w realizacji transmisji z MET (FEDORA, U. Giordano) w dniu 14.01.2023 roku o godz. 18.55. Osoby, które nie obejrzały transmisji otrzymają zwrot środków za zakupione bilety.

➡️ Bilety na wydarzenie OiFP, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1, tel. (85) 306 75 04 do 22.01.2023 roku. W razie zagubienia dowodu zakupu biletu na wydarzenie, środki są zwracane na podstawie biletu i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, voucher) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem organizacji widowni w dni powszednie w godz. 08.00–16.00 pod nr tel. (85) 306 75 06/04.

➡️ Bilety na wydarzenie OiFP, zakupione w ramach Abonamentu można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1; tel. (85) 306 75 04 do dnia 22.01.2023 roku, na zasadach j.w.

➡️ Bilety na wydarzenie, które zostały kupione w serwisie BILETY24, można zwrócić do 22.01.2023 roku. Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu dołączając bilet elektroniczny (prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby kupującej bilet). Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.


Obsada:
Sonya Yoncheva (Księżna Fedora Romazow), Rosa Feola (Hrabina Olga Sukarew), Piotr Beczała (Hrabia Loris Ipanow), Artur Ruciński (De Siriex)

Twórcy:
Marco Armiliato (dyrygent), David McVicar (reżyseria), Charles Edwards (scenografia), Brigitte Reiffenstuel (kostiumy), Adam Silverman (światło)

Opis:
Fedora, porywający dramat Giordana, powraca do Met po 25 latach, z Sonyą Yonchevą w tytułowej roli dziewiętnastowiecznej księżniczki, która zakochuje się w mordercy swojego narzeczonego.
W roli zbrodniarza, Lorisa Ipanowa, wystąpi tenor Piotr Beczała. Zobaczymy także sopranistkę Rosę Feolę w roli hrabiny Olgi, powiernicy Fedory oraz barytona Artura Rucińskiego jako dyplomatę De Siriexa. Atutem inscenizacji jest wyjątkowa scenografia, która ukaże m.in. pałac w Petersburgu, modny paryski salon i willę w szwajcarskich Alpach.  Spektakl reżyseruje David McVicar. Orkiestrę Met poprowadzi Marco Armiliato.

Czas trwania: 161 minut [1 przerwa]