Szanowni Państwo,
koncert został przeniesiony na 13.09.2020. Odbędą się dwa koncerty: o godz. 17.00 i 20.00. W związku z tym PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM Organizatora poniżej. 

Zakupione bilety w kasie OiFP zachowują ważność. Zwroty będą realizowane zgodnie z regulaminem OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/

Organizator/Organiser:
REDAKCJA ARTYSTYCZNA „LIVE CONCERT”

Bilety dostępne w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej.
/Tickets available in the Opera’s box office.

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo!

W związku z trwającą pandemią informujemy o zasadach obowiązujących podczas koncertu zespołu Dżem w Sali Koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku (ul. Podleśna) 13.09.2020.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami GIS oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdecydowaliśmy się rozdzielić koncert na dwa identyczne wydarzenia, podczas których sala zostanie zapełniona jedynie do 50% widowni. Pierwszy koncert rozpocznie się o godz. 17:00, a drugi o 20:00. Miejsce i data koncertu pozostają bez zmian. 

Wszystkie bilety zachowują ważność. Osoby, które zakupiły bilety za pośrednictwem bileterii: biletin.pl, eventim.pl, ebilet.pl, bilety24.pl otrzymają na swoje skrzynki mailowe wiadomość z informacją, do którego wydarzenia zostały przypisane ich miejsca. Niemożliwe jest uczestniczenie w obu koncertach ani samodzielny wybór godziny wydarzenia. Osoby, które zakupiły bilety w kasie OiFP dostaną informację telefoniczną. Osoby, które zakupiły bilety w pozostałych w punktach stacjonarnych lub nie otrzymają do 10.09 informacji mailowej bądź telefonicznej prosimy o kontakt na adres info@liveconcert.pl w celu uzyskania informacji na temat godziny koncertu, do której zostali przypisani.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie oświadczenia dot. zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz przebywania na kwarantannie. Wzór oświadczenia dostępny jest tutaj http://liveconcert.pl/wp-content/uploads/2020/09/Oswiadczenie_covid19.pdf..  Druki oświadczeń dostępne będą w miejscu koncertu, jednak w celu usprawnienia wpuszczania Państwa na teren wydarzenia prosimy, w miarę możliwości, o samodzielny wydruk i wcześniejsze uzupełnienie.

W związku z trwającą pandemią, podczas wydarzeń obowiązuje specjalny Regulamin uczestnictwa dostępny pod adresem http://liveconcert.pl/wp-content/uploads/2020/09/Regulamin_covid19.pdf  Prosimy o zapoznanie się z nim.

Wszystkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod adresem info@liveconcert.pl, jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Mimo trudnych okoliczności cieszymy się z możliwości spotkania z Państwem po takiej przerwie! Do zobaczenia!

RA Live Concert