Z twórczością Grzegorza Turnaua kojarzy się głównie Kraków, ale to inne miasto zainspirowało muzyka do wydania najnowszego albumu. Mowa o Bedford, gdzie w angielskiej szkole Grzegorz Turnau uczył się grać w rugby, a w wolnych chwilach odtwarzał ze słuchu ulubione piosenki Lennona i McCartneya. Nowy album „Bedford School” to podróż do tamtych czasów i miejsc, a zarazem pierwszy anglojęzyczny album Grzegorza Turnaua, który powstał we współpracy z zespołem Shannon i jego charyzmatyczną wokalistką Marią Rumińską.

Podczas koncertu promującego „Bedford School” usłyszymy utwory z repertuaru m.in. Billy’ego Joela, Stinga, Queen i The Beatles, ale nie zabraknie też piosenek znanych z wcześniejszych płyt Turnaua. Podsumowując, będzie to koncert dla rówieśników Sierżanta Peppera i tych, którzy czasem czują się jak The Fool On The Hill.

Trzecia Scena jest formułą, pozwalającą na swobodny dobór szeroko pojętego repertuaru rozrywkowego. Oddajemy głos artystom, a naszym widzom gwarantujemy udział w wydarzeniach, które zapewniają całkowicie nowe doznania artystyczne.