Za nami premiera „Kiedyś to było” – nowej komedii tanecznej Fair Play Crew, czyli Wojciecha Blaszki, Cezarego Krukowskiego i Marcina Rogalskiego, której producentem jest Opera i Filharmonia Podlaska.

Fair Play Crew to nie debiutanci na scenach Opery i Filharmonii Podlaskiej. Wcześniej występowali u nas gościnnie ze swoim programem „Seriously Funny”. Spodobało im się na tyle, że zechcieli wrócić na Odeską! Produkcja nowej komedii tanecznej „Kiedyś to było” była wspólnym pomysłem FPC i OiFP. „Kiedyś to było” wzbogaciło różnorodny repertuar OiFP, stając się pierwszą w nim komedią taneczną.

W „Kiedyś to było” tancerze wcielają się w starszych panów, którzy wspominają z rozrzewnieniem dawne chwile. Specjaliści od ruchu rozumieją go jak nikt inny, dzięki czemu perfekcyjnie zamieniają się w pasażerów chyboczącej się łódki, w żaby, w pszczoły, w rower, a nawet w… piłkę! Realistyczność obrazu chwilami oszałamia. Na scenie nie pozostają zresztą sami, bo zapraszają także widzów, których również wprawiają w ruch. Jak? To trzeba zobaczyć!

Za nami pierwsze trzy spektakle. Zapraszamy na kolejne dwa jeszcze w tym miesiącu – 17 maja (piątek) i 18 maja (sobota).

„Kiedyś to było” w obiektywie Michała Hellera na fotoblogu OPERA_SPACE: pokaz medialny i premiera.