Zapraszamy na warsztaty „Bezpieczny taniec”.

W ramach Programu Przestrzenie Sztuki Białystok zorganizowane zostaną otwarte warsztaty dla tancerzy i instruktorów, których celem jest poszerzanie wiedzy w obszarach prozdrowotnych, m.in. dieta, trening, urazy, regeneracja wśród lokalnych tancerzy, instruktorów w ramach programu „Przestrzenie Sztuki Białystok 2022”.Warsztaty skierowane są do osób powyżej 15 roku życia, tancerzy dorosłych a także instruktorów/pedagogów tańca (współpracują z zespołem/grupą taneczną w charakterze instruktora-choreografa).

Warsztaty prowadzić będą:

  • Alisa Floryńska – magister wychowania fizycznego, certyfikowany trener personalny oraz profesjonalna tancerka i choreograf. Finalistka 6 edycji „YCD Po Prostu Tańcz” i twórca choreografii w tym programie. Wiele lat występowała na scenie z grupami FAIR PLAY CREW, VOLT Augustina Egurroli, a w ostatnim czasie należała do grupy NEXT Tomasza Barańskiego. Szkoliła się w Broadway Dance Center w Nowym Yorku.
  • Krystian Przybysz – magister rehabilitacji. Rehabilitant i szef zespołów medycznych w programach „You can dance”, „Got to dance”, „Gwiazdy tańczą na lodzie” i II edycji „Tańca z gwiazdami”. Współdziała z teatrami, rehabilituje uczestników podczas zawodów tanecznych rangi MŚ i ME. Prowadzi szkolenia dla agencji 

  • rządowych z metod bezkontuzyjnego treningu, oraz szkolenia dla tancerzy o zapobieganiu kontuzjom. 

 

Obserwuj nas na Facebooku: Przestrzenie Sztuki Białystok.

Regulamin 

Formularz


Program Przestrzenie Sztuki finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Nazwa zadania: Przestrzenie Sztuki Białystok
Dofinansowanie: 600.000 zł
Całkowita wartość: 720.000 zł