Twoje dziecko uwielbia śpiewać, marzy o występach na scenie i chce rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i kreatywnej atmosferze? Zapraszamy na przesłuchania do Chóru Dziecięco-Młodzieżowego Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Przesłuchania do zespołu odbędą się 2 marca 2024 r. w Sali Kameralnej ZSM przy ul. Podleśnej 2 w Białymstoku. Poszukujemy kandydatów w wieku od 9 do 16 lat, którzy kochają śpiew i pragną dołączyć do naszej społeczności.

Chór Dziecięco-Młodzieżowy Opery i Filharmonii Podlaskiej działa od września 2011 r. pod kierunkiem dr hab. Ewy Barbary Rafałko. Zespół bierze udział w spektaklach organizowanych przez Operę i Filharmonię Podlaską, m.in. „Doktor Żywago” L. Simone, „Baron cygański” J. Straussa, „Cyganeria” G. Pucciniego, „Carmen” G. Bizeta, „Traviata” G. Verdiego, a także regularnie koncertuje na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej. Ponadto uczestniczy w licznych wydarzeniach zewnętrznych. Chór w swoim dorobku nagrał dwie płyty: „Świąteczne życzenia” oraz „Stabat Mater. Panie, Ty widzisz…”. Rokrocznie organizowane są letnie warsztaty chóralne, gdzie młodzi artyści rozwijają swoje umiejętności wokalne, aktorskie, taneczne, a niekiedy nawet cyrkowe.

Próby Chóru odbywają się w poniedziałki (18.00-20.00), wtorki (18.00-20.00) i czwartki (17.00-19.00). Koordynatorem zespołu jest Magdalena Gładkowska.

Wyślij swoje zgłoszenie na mail magdalena.gladkowska@oifp.eu, w treści wiadomości wpisując imię i nazwisko kandydata oraz wiek. Więcej informacji pod numerem 505 624 880 lub ww. adresem mailowym.

Nie wahaj się! Dołącz do naszej muzycznej rodziny i odkryj swoje talenty razem z nami!