Aktualnie obowiązujące rozporządzenie pozwala nam, przynajmniej do 14 marca, na realizowanie wydarzeń z Państwa udziałem. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli zaszczycie nas Państwo swoją obecnością.

Już 5 marca przed nami koncert symfoniczny na Dużej Scenie przy ul. Odeskiej 1. Gościem OiFP będzie wybitny skrzypek Konstanty Andrzej Kulka, który wystąpi z towarzyszeniem Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej i pod batutą Wojciecha Semerau-Siemianowskiego. Artyści, obok Koncertu skrzypcowego e-moll op. 64 Feliksa Mendelssohna-Bartholdy’ego, wykonają także uwerturę koncertową „Hebrydy”, także autorstwa Mendelssohna-Bartholdy’ego, a także uznaną za zwieńczenie XVIII-wiecznej muzyki orkiestrowej symfonię „Jowiszową” Wolfganga Amadeusza Mozarta. Dalsze plany koncertowe na marzec także już znamy: Koncerty abonamentowe – Opera i Filharmonia Podlaska (oifp.eu)). Liczymy, że sytuacja pandemiczna pozwoli na zrealizowanie wszystkich tych wydarzeń z Państwa udziałem. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie widzieli, albo których zachwycił musical „Jesus Christ Superstar” zapraszamy na Odeską. Przed nami cztery spektakle w dwa kolejne weekendy 6 i 7 marca oraz 13 i 14 marca. Tradycyjnie w soboty zapraszamy na 19:00, a w niedziele na 18:00. Bilety: https://bit.ly/3bKqsZc.