Szanowni Państwo,
w związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce, sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Nie odbyły się zaplanowane do 31 maja 2020 wydarzenia artystyczne w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

UWAGA! Kasy biletowe są czynne od 1 września 2020 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00, w sobotę i niedzielę w godz. 11.30-19.00. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widowni w dni powszednie w godz. 08.00–16.00 pod nr telefonu 85 306 75 06 oraz 85 306 75 04.

➡️ Bilety na odwołane wydarzenia od 12 marca do 31 maja 2020, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1 do 30 listopada 2020.

Szanowni Państwo,
prosimy o przestrzeganie ZASAD BEZPIECZEŃSTWA:

* w holu może przebywać maksymalnie 5 osób
* obowiązkowe jest zachowanie odległości 2 metrów od siebie
* obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa
* obowiązkowa jest dezynfekcja rąk płynem dezynfekcyjnym dostępnym w holu

➡️ W razie zagubienia dowodu zakupu biletu na odwołane wydarzenie, środki są zwracane na podstawie biletu i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu.

➡️ Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Komunikat serwisu bilety24 z dnia 16.04.2020:
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą nastąpiło przedłużenie terminu na zwrot środków. [Art. 15zp ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw]
W związku z zaistniałą sytuacją, zwroty mogą być realizowane do 180 dni od rozwiązania umowy, jednakże serwis Bilety24 dołoży wszelkich starań aby zminimalizować czas oczekiwania na zwrot środków.
Jednocześnie informujemy, że serwis Bilety24 jest w stałym kontakcie z Organizatorami wydarzeń. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować powyżej wskazany czas oczekiwania.
Ze względu na wyjątkową sytuację, bardzo prosimy o wyrozumiałość i oczekiwanie na zwrot. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie.

➡️ Zwroty biletów zakupionych w BILETOMACIE mogą być zrealizowane tylko po kontakcie z serwisem BILETY24 w wyniku wypełnienia specjalnego formularza. Formularz dostępny jest pod linkiem: https://www.bilety24.pl/zwrot/76

➡️ Zwroty biletów grupowych mogą być zrealizowane wyłącznie przez osoby, które wykupiły wcześniej bilety grupowe (przelew, gotówka, wpłaty na konto).

➡️ Bilety na przeniesione wydarzenia, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić zgodnie z pkt 3 regulaminu OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/

➡️ Bilety na przeniesione wydarzenia, które zostały kupione w serwisie BILETY24, można zwrócić do dnia 30 czerwca. Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

🔜 Niektóre z wydarzeń odbędą się w innym terminie, dlatego zachęcamy do obserwowania kalendarza oraz repertuaru na naszej stronie.

  • Widowisko muzyczno-taneczne „W IRLANDZKIM RYTMIE – MUZYKA I TANIEC” formacji Carrantuohill odbędzie się 2.12.2020 o godz. 19.00.
  • Koncert zespołu The Backwards w programie „THE BACKWARDS – BEATLES LEGEND SHOW” odbędzie się 14.10.2020 o godz. 19.00.

Cykl „The MET: live in HD”
Szanowni miłośnicy oper, wkraczamy za chwilę w nowy sezon artystyczny, a tymczasem dotychczas w zawieszeniu czekaliśmy na decyzję The Metropolitan Opera w kwestii odwołanych spektakli oraz nowych planów.
Pragniemy poinformować, że z powodu zawieszenia spektakli z publicznością do końca 2020 roku trzy zaplanowane spektakle na żywo się nie odbędą, w zamian za to The MET zaproponowała otwarcie nowego sezonu z cyklem „The MET HD live encore”. Przed nami znakomite tytuły, w tym „Holender tułacz” zarejestrowany tuż przed powszechnym lockdownem.
Co to dla nas oznacza? Zapraszamy oczywiście do kasy po zwrot środków z zakupionych biletów oraz karnetów, jednocześnie zachęcamy, by te środki przeznaczyć na zakup biletów na spektakle w nowym sezonie. W programie znajdują się  elektryzujące tytuły, a w trosce o bezpieczeństwo widzów będziemy je grać dwukrotnie, w soboty i środy z ograniczeniem ilości widzów. To nowość wynikająca z chęci dostosowania możliwości do potrzeb sytuacji i dla Państwa komfortu.
BILETY I KARNETY ZAKUPIONE W KASIE
Zwroty będą realizowane zgodnie z regulaminem OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/.
BILETY ZAKUPIONE ONLINE
Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Ceny biletów na „The MET HD live encore”: 40 zł / 35 zł (ulgowy)
Przed nami 6 unikalnych spektakli oraz możliwość wyboru dnia projekcji, a wraz z nowym rokiem mamy nadzieję na kolejne spektakle na żywo. Bądźcie Państwo z nami! Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie.

Halfway Festival 2020
Wydarzenie HALFWAY FESTIVAL w dniach 26-27.06.2020 zostaje przeniesiony na nowy termin w dniach 25-26.06.2021.
Zakupione karnety zachowują ważność.
KARNETY  ZAKUPIONE W KASIE
Zwroty będą realizowane zgodnie z regulaminem OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/.
KARNETY ZAKUPIONE ONLINE
Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu karnetu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu  do dnia 30 czerwca 2020. Aktualne informacje na www.oifp.eu.