Aktualizacja z 25 listopada 2022 r.:

Szanowni Państwo,
Dokładamy starań, aby jak najszybciej zaproponować Państwu nowe terminy musicalu West Side Story L. Bernsteina, jednak ze względu na liczną obsadę spektaklu, potrzebujemy jeszcze czasu. Uprzejmie prosimy o cierpliwość. Termin zwrotów biletów zostaje przedłużony do 6 grudnia 2022 r.


Spektakle West Side Story zaplanowane w dniach 19-20 oraz 26 i 27 listopada 2022 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej, będą przeniesione. Dokładamy starań, by dla osób, które miały w tych dniach obejrzeć musical wszech czasów w gmachu przy Odeskiej, zostały zorganizowane dodatkowe spektakle. O terminach poinformujemy w najbliższych dniach. Bilety zachowają ważność – nie będzie konieczności ich wymiany czy zwrotu.

Decyzja o przełożeniu spektakli ma związek z ujawnionymi usterkami mechanizmu zapadni Dużej Sceny i rekomendacją firmy serwisującej. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie usterek.

Przepraszamy widzów za niedogodności.


️ Bilety na przeniesione wydarzenia, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić zgodnie z pkt 3 regulaminu OiFP: https://www.oifp.eu/regulamin/. Zwrot biletu może nastąpić wyłącznie za okazaniem dokumentu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza, karta podarunkowa) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Bilety na przeniesione wydarzenia, które zostały kupione w serwisie BILETY24, można zwrócić do 6 grudnia 2022 r. Prośbę o ewentualne dokonanie zwrotu biletu zakupionego online można przesłać na adres bilety@oifp.eu dołączając bilet elektroniczny oraz prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail osoby kupującej bilet. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.