Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godz. 19:00, zapraszamy na koncert online Big Bandu Opery i Filharmonii Podlaskiej na kanale OiFP na YouTube! „Kochanie, grają naszą piosenkę…” to barwny, roztańczony koncert piosenki filmowej z największymi romantycznymi przebojami srebrnego ekranu.

Wykonawcy:
Big Band OiFP
Soliści: Dorota Białkowska, Marta Wiejak, Bartłomiej Łochnicki i Jakub Szydłowski (reżyser widowiska)
Tancerze: Natalia Jóźwiak, Sebastian Piotrowicz

Za stronę muzyczną widowiska odpowiada Andrzej Makal, artysta Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Big Bandu, którym kieruje zza fortepianu. Współpracuje z różnymi zespołami wokalnymi i instrumentalnymi, instrumentuje i aranżuje.

Jakub Szydłowski na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wyreżyserował już przedstawienie muzyczne „Prosimy nie wyrywać foteli, czyli krótką historię muzyki rozrywkowej” oraz bajki muzyczne „Brzydki Kaczorek” i „Adonis ma gościa”, a także musical „Doktor Żywago”. Współpraca Makala i Szydłowskiego to gwarancja widowiska uderzającego do głowy rozrywką na najwyższym poziomie!

W programie usłyszymy takie przeboje jak „Time of my Life” z filmu „Dirty Dancing”, „Singing
in the Rain” z musicalu „Deszczowa piosenka”, „El Tango De Roxanne” z musicalu „Moulin
Rouge”, „I Have Nothing” z filmu „Bodyguard”, „My Heart Will Go On” z filmu „Titanic”, czy hity polskiej piosenki filmowej, takie jak „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Sex
appeal” z filmu „Piętro wyżej”.