Niespodzianka dla studentów na sam początek roku akademickiego – akcja OPERA NIE GRYZIE gwarantuje wam zniżkę na wszystkie październikowe spektakle Fair Play Crew!

Obrazek na białym tle z czarnymi i jasnopomarańczowymi akcentami. Grafika prezentuje aktorów-tancerzy Fair Play Crew w zabawnej karykaturze. Jeden trzyma w ręku cztery asy z talii kart i z rękawa wystaje mu piąty. Drugi krzyczy do megafonu. Trzeci, schylony, robi zdjęcie smartfonem. Ubrani są w identyczne jasnoszare garnitury z czarną muszką i białe adidasy. Obrazkowi towarzyszy napis: Spektakl komediowy Fair Play Crew „Kiedyś to było”, Opera nie gryzie, -30%, październik 2019 oraz logo Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Nadchodzimy ze sporą dawką humoru i pozytywnej energii! „Kiedyś to było”, spektakl komediowy formacji tanecznej Fair Play Crew, wraca na scenę Opery i Filharmonii Podlaskiej. Ich abstrakcyjne poczucie humoru, lata doświadczenia scenicznego i niezrównane umiejętności sprawiają, że Fair Play Crew w swoim spektaklu śmieszą bez słów widzów w każdym wieku.

Z przyjemnością zachęcamy do udziału w akcji OPERA NIE GRYZIE, dzięki której bilety na wszystkie październikowe spektakle „Kiedyś to było” możecie kupić w kasie Opery z rabatem 30% od ceny biletu ulgowego. Jednej osobie przysługują dwa bilety. Ich pula nie jest ograniczona – zapraszamy! Pamiętajcie, by mieć przy sobie legitymację studencką!