Od dziś (7.12) do 23 grudnia do każdej zakupionej karty podarunkowej Opery i Filharmonii Podlaskiej dodajemy miły upominek – płytę CD „Świąteczne życzenia” – pierwszy album Chóru Dziecięcego OiFP.

Karty podarunkowe są świetnym pomysłem na elegancki i nietuzinkowy prezent. Dostępne są karty o wartości od 50 zł (z możliwością zwielokrotnienia tej kwoty) – za ich pomocą można kupować bilety na wydarzenia artystyczne organizowane przez Operę. Widowiskowe spektakle i koncerty zapewnią najwspanialsze wspomnienia i sprawią, że obdarowana osoba będzie mogła w pełni cieszyć się z tego, co oferuje sztuka na najwyższym poziomie.

Na płycie „Świąteczne życzenia”, którą dodajemy gratis do zakupionych przed świętami kart, znajduje się 13 utworów. Amerykańskie Christmas songs Chór śpiewa w tłumaczeniach Tomasza Wyszkowskiego i w opracowaniach białostockich aranżerów – a zarazem muzyków OiFP: Andrzeja Makala, perkusisty Orkiestry, kierownika muzycznego i pianisty Big Bandu oraz Marcina Nagnajewicza, gitarzysty Big Bandu, muzyka klasycznego i jazzowego.

Szczegółowe informacje o kartach podarunkowych OiFP