Dziś (26 listopada) obowiązują niższe o 20% ceny biletów na wtorkowy koncert zespołu The Backwards (30.11) – promocja online TUTAJ.  Taniej można także zakupić produkty z działu „Multimedia” w naszym sklepiku na www.oifp.eu.

Wtorkowy koncert The Backwards to niezwykłe widowisko, podczas którego przeniesiemy się do wspaniałych czasów słynnej Czwórki z Liverpoolu! Na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpi czołowy zespół odtwarzający pełną twórczość Beatlesów. Instrumenty, jakich używali muzycy The Beatles, kostiumy i światła najwierniej oddające realia ich występów – to wszystko już 30 listopada o 19.00 przy Odeskiej.

Z 15% rabatem można zakupić dziś wszystkie produkty z działu multimedia w sklepiku na stronie www OiFP. Można tu znaleźć płyty z udziałem Orkiestry i Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej czy krążek „Tribute to musical” z najpiękniejszymi i najbardziej znanymi hitami musicalowymi w historii. Polecamy także płytę Trio Lontano „Żeleński”, która została właśnie nominowana do ICMA (International Classical Music Award) – najbardziej prestiżowej nagrody fonograficznej na świecie oraz album „Świąteczne życzenia”. To pierwsza płyta Chóru Dziecięcego Opery i Filharmonii Podlaskiej pod kierownictwem Ewy Barbary Rafałko. Młodzi artyści śpiewają amerykańskie Christmas songs w tłumaczeniach Tomasza Wyszkowskiego i w opracowaniach białostockich aranżerów, a zarazem muzyków OiFP: Andrzeja Makala, perkusisty Orkiestry, kierownika muzycznego i pianisty Big Bandu oraz Marcina Nagnajewicza, gitarzysty Big Bandu, muzyka klasycznego i jazzowego.