Aktorka, wokalistka i pedagog. W 2021 została absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie na specjalizacji aktorstwo teatru muzycznego.
Od 2006 roku jest związana z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie. Zagrała tam w przedstawieniach: „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, „Les Miserables” ( Cosette) Pięć ostatnich lat” (Cathy), „Mamma Mia”( Ali), „Alladyn Jr”. W tym samym teatrze śpiewała w zespole wokalnym w „Kotach”, „Deszczowej Piosence”, „Aidzie” i „Pilotach” w reż. Wojciecha Kępczyńskiego. Do dziś gra w przedstawieniu „Alicja w Krainie Czarów” w reż. Cezarego Domagały.
W warszawskim Teatrze Rampa zagrała w przedstawieniu „Rent” w reż. Jakuba Szydłowskiego.
Od 2018 gra również w Teatrze Syrena, do dziś w spektaklu „Next to Normal” (Natalie), w kultowej „Rodzinie Addamsów” zagrała rolę Wednesday Addams w reż. Jacka Mikołajczyka.
Od lat współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Zagrała tam w „Upiorze w Operze”, w spektaklu „Brzydki Kaczorek” w reż. Jakuba Szydłowskiego, w „Wieszczu” w reż. Patryka Ołdziejewskiego, w muzycznym show „Broadway Dance Club”. Od 2024 roku gra postać Węgla w spektaklu „Adonis ma Gościa”.W 2023 roku dołączyła do obsady spektaklu „Hotel Ritz” w reż. Joanny Drozdy w Białostockim Teatrze Lalek.
Weronika dwukrotnie reprezentowała Polskę na festiwalach Eurowizji, Eurovision Song Contest w Oslo u boku Martina Fitcha oraz Junior Eurovision song Contest w Lillehammer z zespołem KWADro. Jest też aktorką i wokalistką dubbingową. Jej głosem mówi i śpiewa „Vaiana Skarb Oceanu” Walta Disneya, Laura z „Księcia Czarusia” czy Lena ze „Znajdź mnie w Paryżu”.