Artysta Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej. Tenor.

Urodził się w Równem na Ukrainie. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku pięciu lat i kontynuował ją w szkole muzycznej. Ukończył Wydział Muzyki i Pedagogiki na Rówieńskim Uniwersytecie Humanistycznym, gdzie zagrał koncert solowy w Instytucie Sztuk. Był uczestnikiem Studium dyrygentów w Koszalinie w klasie prof. Violetty Bieleckiej i prof. Jerzego Kurcza.
Jest członkiem Związku Kompozytorów Rówieńszczyzny. Prowadzi bogatą działalność artystyczną. Napisał sześć utworów do tekstów Williama Aulda na orkiestrę kameralną i chór na 94. Światowy Kongres Esperanto. Aranżował utwory do koncertu Piłsudski Pamięcią Przyzywa wykonanego w Wilnie, transmitowanego przez TVP Polonia. Napisał „Oratorium Ponarskie” na solistę, chór i orkiestrę symfoniczną, napisał piosenki dla dzieci o Białymstoku, zaaranżował pieśni Kleofasa Ogińskiego na orkiestrę kameralną i inne.
Jest pianistą i współzałożycielem zespołu Projekt Zimne Dranie, wykonującego polskie szlagiery międzywojenne, światową muzykę filmową oraz własne kompozycje. Jest współzałożycielem pianistą i kompozytorem w zespole The Consonance Trio wykonującego własną muzykę autorską z pogranicza jazzu. Zespół nagrał autorską płytę „Orient Express”, premiera której odbyła się w czerwcu 2020 roku. Napisał ścieżkę dźwiękową do filmu fabularnego Czarna Dama, premiera którego odbyła się we wrześniu 2021 roku.
Obecnie pracuje w chórze Opery i Filharmonii Podlaskiej Europejskiego Centrum Sztuki im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku.
Na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej brał udział w takich przedstawieniach: Straszny dwór, Cyganeria (rola malarza), Skrzypek na dachu (rola Rabina), Doktor Żywago (rola Szulygina), Baron Cygański, Carmen, Traviata, Zemsta nietoperza, Czarodziejski flet i inne.