Przed nami pierwsza w 2020 roku akcja OPERA NIE GRYZIE! Tym razem zapraszamy studentów do skorzystania z promocji -30% na zakup biletów na dwa czwartki (5 i 12 marca 2020) z musicalem „Jesus Christ Superstar”!

„Jesus Christ Superstar” to kolejny po „Upiorze w operze” musical Andrew Lloyda Webbera na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej. Opowieść o ostatnich dniach życia Jezusa, wypowiedziana językiem rockowego musicalu i widziana z bardzo bliskiej, ludzkiej perspektywy miała premierę w 1971 roku na Broadwayu i stała się światowym hitem!
Przejmująca muzyka i pełna symboli scenografia poruszają do głębi. W obsadzie między innymi Łukasz Zagrobelny, Jakub Wocial, Michał Grobelny i Łukasz Mazurek.

Musical „Jesus Christ Superstar” już od 29 lutego na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej!

Jak skorzystać ze zniżki 30%? Powołajcie się w kasie Opery na hasło OPERA NIE GRYZIE. Rabat naliczany jest od ceny biletu ulgowego w każdej strefie cenowej, pamiętajcie, by mieć przy sobie legitymację studencką! Jedna osoba może kupić maksymalnie 2 bilety, a pula promocyjnych biletów jest ograniczona!

Sprzedaż biletów ruszyła 23 stycznia o godz. 9:00 w kasie Opery!