Szanowni Państwo,

w związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce, sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

❗️Nie odbędą się zaplanowane do 15 kwietnia 2020 wydarzenia artystyczne w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

➡️ UWAGA! W trosce o wspólne bezpieczeństwo, kasy biletowe będą nieczynne do 15 kwietnia 2020. W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widowni w dni powszednie w godz. 10.00–15.00 pod nr telefonu 85 306 75 06 oraz 85 306 75 04.

➡️ Bilety na wydarzenia od 12 do 25 marca 2020, które zostały kupione w kasach OiFP, można zwrócić w kasie biletowej przy ul. Odeskiej 1 do 30 czerwca 2020. W razie zagubienia dowodu zakupu biletu, środki są zwracane na podstawie biletu i oświadczenia o zagubieniu dowodu zakupu. Zwrot należności za zwracany bilet następuje w tej samej formie płatności, w której dokonano zapłaty za bilet (gotówka, przelew, karta płatnicza) i wyłącznie na te karty i rachunki bankowe, z których dokonano płatności za nabywane bilety.

➡️ Zwroty środków za bilety zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

➡️ Zwroty biletów grupowych mogą być zrealizowane przez osoby, które wykupiły wcześniej bilety grupowe (przelew, gotówka, wpłaty na konto).

🔜 Niektóre z odwołanych wydarzeń odbędą się w innym terminie, dlatego zachęcamy do obserwowania kalendarza oraz repertuaru na naszej stronie.

  • Widowisko muzyczno-taneczne „W IRLANDZKIM RYTMIE – MUZYKA I TANIEC” formacji Carrantuohill odbędzie się 2.12.2020 o godz. 19.00
  • Koncert zespołu The Backwards w programie „THE BACKWARDS – BEATLES LEGEND SHOW” odbędzie się 14.10.2020 o godz. 19.00.

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Cykl „The MET: live in HD”
Szanowni miłośnicy oper, informowaliśmy o przeniesieniu transmisji „Holendra Tułacza” na 17 maja, ale sytuacja pandemii spowodowała odwołanie przez The Metropolitan Opera wszystkich spektakli do końca sezonu. W związku z tym transmisje spektakli „Holender Tułacz” (14.03.2020 ), „Tosca”(11.04.2020) i „Maria Stuart” (9.05.2020) nie zostaną zrealizowane. Mimo to, włączając się w akcję # WspieramKulture i #TrzymamBilet zachęcamy Państwa, aby nie dokonywać zwrotów biletów i niewykorzystanych abonamentów. Nowojorska MET przygotuje niebawem propozycje tytułów w zamian, które będzie można obejrzeć w bardziej sprzyjającym czasie, a znając obszerny repertuar tego teatru, będą to z pewnością nie mniej atrakcyjne spektakle. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. A tymczasem zachęcamy do korzystania z bezpłatnych transmisji na stronie MET. Właśnie rozpoczął się tam tydzień Wagnerowski, pełen ekscytujących tytułów, szczegóły pod linkiem: https://www.metopera.org/user-information/nightly-met-opera-streams/.