Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - WSPÓŁPRACA REALIZATORSKA_CREATIVE TEAM

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Repertuar VIII 2018
P W Ś C Pt S N P W Ś C Pt S N P W Ś C Pt S N P W Ś C Pt S N P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2

WSPÓŁPRACA REALIZATORSKA_CREATIVE TEAM

 

Współpraca muzyczna_II Dyrygent_Associate Conductor:
Grzegorz Berniak

Asystenci reżysera_Assistant Directors:
Maria Mitrosz, Radosław Zabłocki

Współpraca scenograficzna_Assistant Set Designs:
Małgorzata Szostakowska

Asystent scenografa_Assistant Set Designer:
Aleksandra Szempruch

Asystenci choreografa_Assistant Choreographers:
Ewa Zając, Jarosław Sołowianowicz

Pianista-korepetytor Chóru_Pianist-Choir Répétiteur:
Monika Bierć

Korepetytor wokalistów_Soloists-Répétiteur:
Tatiana Łojsza_Justyna Jabłońska

Akompaniator baletu_Ballet Accompanist:
Grażyna Kuklińska

 

Kierownik pracowni dźwięku, świateł i multimediów_Sound, lighting and multimedia Design:
Grzegorz Falkowski

Realizacja świateł_Lighting Technicians:
Barbara Jabłonowska, Karol Łobaczewski, Mateusz Łukaszuk

Realizacja dźwięku_Sound Technicians:
Elżbieta Grzybek, Karol Kopeć, Mateusz Roman Pawelec, Krzysztof Wolfard

Realizacja multimediów_Multimedia Technicians:
Robert Burzyński, Adam Ostaszewski, Adam Puciłowski

Szef sceny_Chief stage Technician:
Tomasz Parejko

Obsługa mechanizacji sceny i widowni_Stage Technicians:
Jarosław Bancerek, Piotr Przygoda

Montażyści_Set construction Crew:
Daniel Bąk, Piotr Bielawski, Artur Chajęcki, Grzegorz Czarnomysy, Dominik Gruszewski,
Marcin Korsak, Tomasz Kossakowki, Rafał Mlenko, Łukasz Nieścierewicz,
Mariusz Rybaczek, Andrzej Świderski

Konserwator sceny_Stage Maitenance:
Paweł Wysocki

Pirotechnik_Pyrotechnician:
Artur Chajęcki

Konsultanci ds. żonglerki i akrobatyki_Juggling and acrobaticsConsultants:
Barbara Borzymowska, Jarosław Jatel

Maski i lalki_Masque and puppet Designs:
Małgorzata Kluska, Maciej Luściński

Make-up, charakteryzacja_Make-up Technicians:
Monika Żukowska, Marta Lewkowska, Ania Łopatecka, Magdalena Szałaj

Rekwizytor_Prop master:
Daniel Bąkowski

Garderobiane_Wardrobe Supervisors:
Barbara Rożko, Tamara Fiedoruk, Teresa Kiejko, Eliza Matejczyk, Grażyna Polak, Marzena Śmietało

 

Koordynacja pracy artystycznej_Planning Directors:
Agnieszka Hryniewicka, Katarzyna Liedke-Charkiewicz

 

Autor plakatu_Poster designs:
Paweł Dobrzycki
 

 

Oryginalna wersja językowa
In the original Italian

Czas trwania_3 godz. 30 min._Running time_3 hours 30 minutes
w tym 2 przerwy 25 min._Including two 25 minutes intervals

Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmian w obsadzie

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - instytucja artystyczna województwa podlaskiego

Liczba wizyt na stronie: 1465329