Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - 27.12.2017 | NADCHODZI HALFWAY! KARNETY JUŻ W SPRZEDAŻY

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

27.12.2017 | NADCHODZI HALFWAY! KARNETY JUŻ W SPRZEDAŻY

Ulubiony białostocki kameralny festiwal o singer-songwriterskich korzeniach bierze już rozbieg przed latem! Znamy pierwszych artystów i sprzedajemy w kasach bilety na szczęśliwą, siódmą edycję Halfwaya.

 

Takie zestawienie proponujemy Wam na początek! Amiina, Jane Weaver i Annie Hart wystąpią na Halfway Festival 2018!

Amiina z projektem „Fantomas” to sceniczny eksperyment na Halfway Festival... Zapraszamy Was do kina. Na film i muzykę na żywo w wykonaniu najbardziej znanego islandzkiego kwartetu smyczkowego?

 

AmiinaPress4 by Isleifur Eli Vignisson

 

Jane Weaver – miłośniczka kosmologii i „Na srebrnym globie” Żuławskiego. Połączenie elektroniki i freakfolku. Jej najnowsza płyta „Modern Kosmology” znalazła się w wielu tegorocznych podsumowaniach.

 

JaneWeaver301 DUX flat

 

Annie Hart dotychczas udzielała się w Au Revoir Simone, ale zespół zrobił sobie na razie przerwę od intensywnego koncertowania, co Annie wykorzystała, by nagrać swoją bardzo nowojorską i bardzo w stylu swojej macierzystej formacji płytę.

 

annie hart apple by sebastian kim low res

 

To już oficjalne! Widzimy się na 7. edycji Halfway Festival! Zapraszamy Was do Amfiteatru Opery i Filharmonii Podlaskiej w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018 roku. Zapiszcie tę datę w kalendarzu, a my zakasujemy rękawy i już niebawem przedstawimy Wam resztę artystów, których w przyszłym roku będziemy gościć na naszym festiwalu!

KUP BILET/KARNET

 

Published: Wednesday, 27 December 2017 18:31
Written by Joanna Głuszek

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© The Podlasie Opera and Philharmonic – European Art Centre in Białystok

Liczba wizyt na stronie: 1442792