Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - Praca

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Praca

Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

kierownika Pracowni Perukarskiej, Fryzjerskiej i Charakteryzacji
Nr referencyjny: PP/01/18

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego o profilu perukarsko-fryzjerskim lub charakteryzacji,
  • praktyki zawodowej – 3 lata pracy na stanowisku charakteryzatora,
  • umiejętności zarządzania, nadzorowania i koordynowania pracy podległych pracowników,
  • samodzielności, komunikatywności i dobrej organizacji pracy,
  • rzetelności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Zakres zadań:

  • charakteryzatorska obsługa prób, przedstawień i wydarzeń artystycznych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze stanowiskiem (m.in. planowanie budżetu rocznego pracowni, składanie zamówień na materiały charakteryzatorskie, przygotowywanie planów pracy pracowników, sporządzanie umów),
  • zarządzanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • prowadzenie i organizowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje zespołu.

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 15.07.2018 r. z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres:
lub
ul. Odeska 1, 15 – 406 Białystok

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku z siedzibą w: 15-406 Białystok, ul. Odeska 1.
2. Dane zbierane są dla potrzeb jednorazowej rekrutacji na ww. stanowisko.
3. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
4. Odbiorcą danych jest ww. administrator. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom, ani poza obszar Unii Europejskiej.
5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
6. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji i zatrudnienia kandydata na ww. stanowisko.
7. Podanie danych osobowych musi być świadome i dobrowolne.
8. Dane nie zostaną użyte do profilowania osób.
9. Niepodanie danych spowoduje brak możliwości udziału w procesie rekrutacji na ww. stanowisko.
10. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wymagane jest podanie danych jedynie w zakresie określonym art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych nie jest wymagane. Opera i Filharmonia Podlaska zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - instytucja artystyczna województwa podlaskiego

Liczba wizyt na stronie: 1442337