Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - Opera młodych

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Opera młodych

„Opera Młodych” to cykl koncertów, które Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki organizuje ze szkołami muzycznymi funkcjonującymi w Białymstoku i w regionie. Ideą jest, by młodzi muzycy mieli możliwość zaprezentowania się w profesjonalnych warunkach, oswajali się od najwcześniejszych lat ze sceną i publicznością oraz przekraczali „magiczny próg” Opery i Filharmonii Podlaskiej wierząc w to, że za kilka lat mogą stanąć na deskach scenicznych jako soliści.

Występ na scenie OiFP - ECS to nagrodą za godziny żmudnej pracy i ćwiczeń. To też okazja dla najbliższych, by zobaczyć syna czy wnuczkę na „prawdziwym” koncercie. To również wspaniała przygoda dla publiczności.

Program przygotowują poszczególne szkoły muzyczne: nauczyciele wspólnie z uczniami. Przed każdym koncertem została zaplanowana otwarta lekcja muzyki. Publiczność będzie mogła przekonać się, jak wygląda kształcenie muzycznych talentów.

Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Terminy koncertów: 18 I | 22 II | 8, 22 III | 5, 26 IV |17, 24, 31 V | 14. 16 VI  

Godz.: 16:00

Czas trwania: 1 godzina

Miejsce: Foyer OiFP – ECS | ul. Odeska 1

Wstęp wolny

Fotogaleria | Opera MłodychPaństwa zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–16:00:

Iwona Matosek
tel. +85 30 67 505/ 502 862 789
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - instytucja artystyczna województwa podlaskiego

Liczba wizyt na stronie: 1449758