Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - 21.02.2018 | ARTUR ANDRUS I ORKIESTRA OIFP

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

21.02.2018 | ARTUR ANDRUS I ORKIESTRA OIFP

Artur Andrus to artysta multimedialny. Wieloletni redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", Mistrz Mowy Polskiej, jednym słowem – Człowiek Orkiestra. Jeśli do jego występu dołożymy jeszcze drugą –Orkiestrę Opery i Filharmonii Podlaskiej, to w czwartek, 1 marca możemy się spodziewać wyjątkowego wieczoru przy Odeskiej 1.

Koncert Artura Andrusa z towarzyszeniem Orkiestry OiFP to recital kabaretowy, w którym usłyszymy piosenki z płyty „Myśliwiecka” i „Cyniczne córy Zurychu” w zupełnie nowych aranżacjach. Opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry symfonicznej, którą pokieruje Andrzej Borzym jr.
Wykonawcą utworów i prowadzącym jest oczywiście sam artysta. Piosenki takie jak „Piłem w Spale, spałem w Pile”, „Królowa nadbałtyckich raf”, czy „Cyniczne córy Zurychu” które, można już śmiało powiedzieć, stały się niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba każdego, kto zetknął się z tym artystą, nie trzeba przekonywać. Będzie to wieczór pełen lekkiej, szlachetnej muzyki, humoru, relaksu i zabawy. Zapraszamy!

KUP BILET

Człowiek Orkiestra - Artur Andrus i Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej
Czwartek, 1 marca 2018 | godz. 19.00
Duża Scena OiFP, ul. Odeska 1

ANDRUS PLAKAT

Published: Wednesday, 21 February 2018 14:56
Written by Joanna Dolecka

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© The Podlasie Opera and Philharmonic – European Art Centre in Białystok

Liczba wizyt na stronie: 1442798