Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - 11.09.2017 | PIROTECHNICZNE EFEKTY W "DOKTORZE ŻYWAGO"

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

11.09.2017 | PIROTECHNICZNE EFEKTY W "DOKTORZE ŻYWAGO"

„Doktor Żywago” to nie tylko jedna z najpiękniejszych historii o miłości, ale także rzecz o historii, rewolucji i wojnie, które zmieniły bieg wydarzeń w XX-wiecznej Rosji. Możemy zdradzić, że scenom tym towarzyszyć będą niesamowite efekty specjalne, które mogą efektownością przebić słynne spadanie żyrandolu w „Upiorze w operze”!

 

06 opera 090817

 

Ekipa techniczna Opery i Filharmonii Podlaskiej uczestniczyła w związku z tym w szkoleniu dotyczącym pirotechniki scenicznej, co uchwycił swoim obiektywem Michał Heller. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

 

fot. M. Heller

 

Ostrzeżenie dla pacjentów chorujących na epilepsję
Dyrekcja Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku informuje, że częstotliwość błysków świetlnych emitowanych ze sceny podczas spektaklu „Doktor Żywago” może sprowokować napady padaczkowe u pacjentów chorujących na tę chorobę. Zachęcamy do zajmowania miejsc w dalszej odległości od sceny.

Ostrzeżenie o znacznym nasileniu hałasu podczas spektaklu
Dyrekcja Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku informuje, że podczas spektaklu „Doktor Żywago” realizowane są efekty specjalne o znacznym nasileniu hałasu z użyciem materiałów pirotechnicznych i broni hukowej.

 

Published: Monday, 11 September 2017 15:00
Written by Joanna Głuszek

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© The Podlasie Opera and Philharmonic – European Art Centre in Białystok

Liczba wizyt na stronie: 1453234