Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - 1.09.2017 | "DOKTOR ŻYWAGO" W TELEWIZYJNEJ "ODESKIEJ 1"

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

1.09.2017 | "DOKTOR ŻYWAGO" W TELEWIZYJNEJ "ODESKIEJ 1"

Za nami nagranie najnowszego odcinka „Odeskiej 1”, którego emisja już dziś o godz. 18:00 na antenie TVP Białystok. Za piętnaście dni polska premiera „Doktora Żywago”, więc to oczywiste, że cały odcinek poświęcony jest temu wielkiemu wydarzeniu! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nagrania.

01 opera300817

 

Usłyszeć będzie można muzyczną zapowiedź spektaklu: znakomite wykonania utworów „Tam, gdzie czeka czas” oraz pierwsze publiczne wykonanie „Miłość cię znajdzie”. Pierwszy niecierpliwi melomani na pewno znają już z radia w wykonaniu Łukasza Zagrobelnego i Pauliny Janczak. Tym razem głosem Lary będzie Agnieszka Przekupień. Na fortepianie zagra Anna Krzysztofik-Buczyńska. Duetowi towarzyszyć będzie taneczna etiuda w choregorafii Jarosława Stańka. Zatańczą Katarzyna Gocal i Arkadiusz Jarosz. W drugim utworze wystąpią Agnieszka Przekupień, Rafał Drozd, Tomasz Steciuk, Marcin Wortmann i Monika Bestecka.

Jak zwykle w programie ciekawe wywiady, zdradzające zakulisowe tajemnice. Tym razem gościem nie mógł być nikt inny, niż Jakub Szydłowski – reżyser widowiska. Nie zabraknie także dyrektora OiFP i producenta musicalu, Damiana Tanajewskiego. A to nie wszystko! Można będzie także podejrzeć do garderoby i za kulisy i zobaczyć zasoby scenograficzne i kostiumowe.

Jednym słowem – ostatnia prosta przed premierą „Doktora Żywago” Lucy Simon, który po raz pierwszy w Polsce zobaczyć można już 15 września 2017 r. na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Odeskiej 1!

 

fot. M. Heller

 

Published: Friday, 01 September 2017 10:23
Written by Joanna Głuszek

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© The Podlasie Opera and Philharmonic – European Art Centre in Białystok

Liczba wizyt na stronie: 1439432