Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - 5.06.2017 | DZIEŃ DZIECKA NA BŁONIACH OIFP

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

5.06.2017 | DZIEŃ DZIECKA NA BŁONIACH OIFP

Na Dzień Dziecka przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych melomanów mnóstwo frajdy! Najjaśniejszym punktem dnia był koncert Big Bandu z towarzyszeniem wspaniałych solistów. Zabrzmiały najpiękniejsze przeboje filmowe, musicalowe i bajkowe. Deserem były zaś świetne aktywności na świeżym powietrzu: acroyoga, warsztaty tworzenia biżuterii, konkursy wiedzy o Podlasiu oraz lekcje tańca. To wszystko na błoniach i tarasie widokowym OiFP.

 

11 opera 170604

 

To był pierwszy tego roku koncert w Amfiteatrze. Big Band OiFP – pełna obsada instrumentów dętych, rozbudowana sekcja rytmiczna, wspaniałe brzmienie i nastrój – oraz wspaniali soliści, miłośnikom Big Badu już dobrze znani: Marta Wiejak, Dorota Białkowska-Krukowska, Bartłomiej Łochnicki i Maciej Nerkowski. Hasło „Gdy Big Band zagra, pojawia się magia” odnosiło się natomiast nie tylko do dźwięków znanych z bajek – spotkanie urozmaicił pokaz iluzjonisty Łukasza Granta!

Od 16.00 do 18.00 uczestników imprezy czekały dodatkowe atrakcje: acroyoga dla rodzin i warsztaty tworzenia biżuterii (organizator: Fundacja im. Rodziny Czarneckich) czy konkursy wiedzy o województwie podlaskim, skierowane do dzieci (organizator: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna). What’s Up? Studio przygotowało także otwarte lekcje tańca z Edytą Szachniewicz, instruktorką studia.

Wszyscy świetnie się bawili, jak widać w fotorelacji!

 

fot. M. Heller

 

Published: Monday, 05 June 2017 15:42
Written by Joanna Głuszek

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© The Podlasie Opera and Philharmonic – European Art Centre in Białystok

Liczba wizyt na stronie: 1440434