Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - 04.06.2017 | MAGICZNY DZIEŃ DZIECKA W OIFP

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

04.06.2017 | MAGICZNY DZIEŃ DZIECKA W OIFP

Moc atrakcji dla wszystkich dzieci – tych najmłodszych i najstarszych – przygotowała Opera i Filharmonia Podlaska z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka. W niedzielę, 4 czerwca, zapraszamy na pierwszy w tym roku koncert w Amfiteatrze! O godz. 14.00 wystąpi Big Band OiFP. Zespół zagra koncert familijny dla całych rodzin. A ponadto na naszych gości czekają warsztaty tworzenia biżuterii, acroyoga, lekcje tańca czy konkursy wiedzy z nagrodami. Zapowiada się magiczne i rodzinne popołudnie w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

KONCERT „GDY BIG BAND ZAGRA, POJAWIA SIĘ MAGIA”
GODZ. 14.00, AMFITEATR OiFP

Porywający wokal, pełna obsada instrumentów dętych, rozbudowana sekcja rytmiczna, wspaniałe brzmienie i nastrój. W programie koncertu znajdują się najatrakcyjniejsze utwory amerykańskiej muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku. Usłyszymy m.in. piosenki z bajek „Brzydki Kaczorek” i „Adonis ma gościa” z repertuaru Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz najsłynniejsze filmowe przeboje. Specjalnie dla dzieci, podczas koncertu, pojawi się iluzjonista – Łukasz Grant, którego występy to zadziwiające połączenie sztuk magicznych i spektakularnych iluzji. Z myślą o dorosłych zabrzmią przeboje swingu z repertuaru Natalie Cole, Michaela Bublé, Elli Fitzgerald, Robbiego Williamsa.

Drobna niespodzianka dla uczestników koncertu! Wszystkich posiadaczy biletów na koncert Big Bandu zapraszamy w niedzielę, 4 czerwca na taras widokowy! Jeden bilet uprawnia tego dnia do nieodpłatnego wejścia na taras jedną osobę.

Andrzej Makal – kierownictwo muzyczne
Soliści:
Marta Wiejak
Dorota Białkowska-Krukowska
Bartłomiej Łochnicki
Maciej Nerkowski
Łukasz Grant – iluzjonista

Cennik:
25 zł – bilet normalny
15 zł – bilet ulgowy

*W przypadku niepogody gwarantujemy przeniesienie koncertu na Dużą Scenę (ul. Odeska 1).

najmłodsi w OiFP/ fot. M. Heller

Po koncercie Fundacja im. Rodziny Czarneckich, Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz WHAT’S UP? STUDIO zapraszają na dodatkowe atrakcje przygotowane z myślą o całych rodzinach. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny:

16.00–16.45 ACROYOGA DLA RODZIN (Fundacja im. Rodziny Czarneckich)
Prosimy o przybycie z własnymi matami/karimatami.

16.00–18.00 WARSZTATY TWORZENIA BIŻUTERII (Fundacja im. Rodziny Czarneckich)

16.00–17.00 KONKURSY WIEDZY DLA DZIECI O WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM (stoisko Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej)

17.00–18.00 LEKCJE TAŃCA Z WHAT’S UP? STUDIO

Wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udziału w lekcjach tańca z Edytą Szachniewicz, instruktorką What’s Up? Studio. Dzieci poznają podstawowe kroki taneczne, a przygotowaną podczas zajęć krótką choreografię zatańczą wspólnie  do największych hitów muzycznych. Celem lekcji będzie przede wszystkim dobra zabawa, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach młodych adeptów tańca. Lekcje skierowane są do wszystkich dzieci, które chętnie poruszają się w rytm muzyki i chcą miło i aktywnie spędzić czas.

Published: Monday, 29 May 2017 14:32
Written by Diana Wądołowska

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© The Podlasie Opera and Philharmonic – European Art Centre in Białystok

Liczba wizyt na stronie: 1454960