Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - 23.05.2017 | GDY BIG BAND ZAGRA, POJAWIA SIĘ MAGIA

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

23.05.2017 | GDY BIG BAND ZAGRA, POJAWIA SIĘ MAGIA

Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza na pierwszy w tym roku koncert w Amfiteatrze. W niedzielę 4 czerwca o godz. 14.00 wystąpi Big Band OiFP – porywający wokal, pełna obsada instrumentów dętych, rozbudowana sekcja rytmiczna, wspaniałe brzmienie i nastrój. W jego repertuarze znajdują się najatrakcyjniejsze utwory amerykańskiej muzyki rozrywkowej XX i XXI wieku. Zespół zagra koncert familijny, na który zapraszamy całe rodziny – i starszych, i młodszych czeka urocze popołudnie w miłej i swobodnej atmosferze.

 

08 opera 170601

 

Usłyszymy m.in. piosenki z bajek „Brzydki Kaczorek” i „Adonis ma gościa” z repertuaru Opery i Filharmonii Podlaskiej, filmowe przeboje, specjalnie dla dzieci pojawi się iluzjonista Łukasz Grant, którego występy to zadziwiające połączenie sztuk magicznych i spektakularnych iluzji. Z myślą o dorosłych zabrzmią przeboje swingu z repertuaru Natalie Cole, Michaela Buble’a, Elli Fitzgerald, Robbiego Williamsa.

Drobna niespodzianka dla uczestników koncertu! Wszystkich posiadaczy biletów na koncert Big Bandu zapraszamy w niedzielę, 4 czerwca na taras widokowy! Jeden bilet uprawnia tego dnia do nieodpłatnego wejścia na taras jedną osobę.

Zapowiada się magiczne i gorące popołudnie w operowym Amfiteatrze.

KONCERT „GDY BIG BAND ZAGRA, POJAWIA SIĘ MAGIA”
Niedziela, 4 czerwca 2017 | godz. 14.00
Amfiteatr OiFP

Big Band Opery i Filharmonii Podlaskiej pod kierownictwem muzycznym Andrzeja Makala
Soliści:
Marta Wiejak
Dorota Białkowska-Krukowska
Bartłomiej Łochnicki
Maciej Nerkowski
Łukasz Grant – iluzjonista

 

fot. M. Heller

 

4czerwca2017 wersja

 

Published: Thursday, 01 June 2017 11:48
Written by Joanna Dolecka

Sponsorzy

PKO BANK POLSKI small Dwór Czarneckiego Restauracja FROMA

© The Podlasie Opera and Philharmonic – European Art Centre in Białystok

Liczba wizyt na stronie: 1454929